Mūsu klientu atbalsta programmas
Zemāk atrodamas 3 dažādas programmas mūsu patstāvīgajiem klientiem.

Čempionu programma


RAFUS MENU atbalsta savus klientus Čempionus! Mēs zinām, cik grūti ir kļūt par Čempionu, tāpēc mēs priecājamies par klientu sasniegumiem izstādēs un gribam Jūs atbalstīt!

Mūsu klienti Čempioni ir pelnījuši balvu/dāvanu arī no RAFUS MENU!

Kas Jums jādara, lai pieteiktos Čempionu programmā?

1.       Jāaizpilda pieteikuma anketa ( katrs suns var tikt pieteikts tikai vienai programmai, izvēlieties sev vēlamāko).

2.       Jābūt RAFUS MENU klientam pēc anketas aizpildīšanas vismaz 6 mēnešus. (Mēs atzīmēsim savā sistēmā (uz Jūsu pieteiktā suņa) pirkumus, atkarībā no suņa lieluma, šķirnes u.c., noteiksim minimālo pirkuma daudzumu, bet ne biežumu).

3.       Saņemot sava suņa čempiona sertifikātu, Jums jāatsūta tā kopija mums! Priecāsimies arī par suņa bildi! ( Ieskaitīsim visus saņemtos Čempiona titulus, jebkurā valstī, izstādēs vai sporta disciplīnās).

Saņemot visu informāciju mēs, pie nākamā Jūsu pirkuma, pasniegsim Jums RAFUS MENU dāvanu ( barību)!

Jautājiet pieteikuma anketu e-pastā: [email protected].

Mīluļa programma


RAFUS MENU priecājās par ikvienu klientu! Mēs zinām, ka mūsu klienti ir pelnījuši to labāko, tieši tāpēc to saimnieki  ir izvēlējušies veselīgāko suņu barību RAFUS MENU. 

Nav svarīgi, vai mīlulis ir šķirnes suns vai nē, mēs gribam savu klientu apsveikt un uzdāvināt dāvanu mīluļa dzimšanas dienā! 

Kas Jums jādara, lai pieteiktos Mīluļa programmā?

1. Jāaizpilda pieteikuma anketa ( katrs suns var tikt pieteikts tikai vienai programmai, izvēlieties sev vēlamāko).

2. Jābūt RAFUS MENU klientam pēc anketas aizpildīšanas vismaz 6 mēnešus. (Mēs atzīmēsim savā sistēmā (uz Jūsu pieteiktā suņa) pirkumus, atkarībā no suņa lieluma, šķirnes u.c., noteiksim minimālo pirkuma daudzumu, bet ne biežumu).

3. Jānosūta mums sava mīluļa bilde, tā dzimšanas dienā! 

Saņemot visu informāciju, mēs pie nākamā Jūsu pirkuma, pasniegsim Jums RAFUS MENU dāvanu (barību)!

Jautājiet pieteikuma anketu e-pastā: [email protected]


Audzētāju programma


Mēs zinām, ka mūsu klienti saņem labāko barību un atbalstam arī mazulīšu barošanu ar to. Dabiskā barošana noteikti tiem dos stipru veselību!

Tāpēc mēs vēlamies mūsu klientam, jaunajai māmiņai, un mazuļu jaunajiem saimniekiem pasniegt dāvaniņas – dabisko un veselīgo RAFUS MENU.

Kas Jums jādara, lai pieteiktos Audzētāju programmā?

1.       Jāaizpilda pieteikuma anketa ( katrs suns var tikt pieteikts tikai vienai programmai, izvēlieties, sev vēlamāko).

2.       Jābūt RAFUS MENU klientam pēc anketas aizpildīšanas vismaz 12 mēnešus. (Mēs atzīmēsim savā sistēmā, uz Jūsu pieteiktā suņa pirkumus, atkarībā no suņa lieluma, šķirnes u.c., noteiksim minimālo pirkuma daudzumu, bet ne biežumu).

3.       Jāziņo mums par pieteiktā suņuka metieniem! Un mazuļu jaunajiem īpašniekiem! Priecāsimies arī par bildi! (Metiena).

4.       Mēs nosūtīsim anketas mazuļu jaunajiem īpašniekiem!

Saņemot visu informāciju, mēs pie nākamā Jūsu un jauno īpašnieku pirkuma, pasniegsim Jums un mazuļu jaunajiem īpašniekiem RAFUS MENU dāvanu ( barību)!

Jautājiet pieteikuma anketu e-pastā: [email protected]

Visas RAFUS MENU programmas ir unikālas un pieder RAFUS MENU, to kopēšana un izmantošana citu suņu barību pārdevējiem/izplatītājiem ir aizliegta. 

RAFUS MENU - BARF svaigā suņu barība (PREY recepte)

 .